Послуги аудиторської фірми Україна. Аудит економічної безпеки підприємства Україна. Юридичний аудит підприємства в Україні. Аудит інформаційної безпеки підприємства в Україна.

Super User

010. Audit

Грунтуючись на великому професійному досвіді, фахівці нашого детективного агентства і його юридичної філії (ознайомтесь з юридичними послугами на окремому сайті по посиланню), вивчать специфіку Вашого бізнесу, проведуть незалежний юридичний аудит та аудит безпеки підприємства. Через економічний аудит розкриють канали розкрадань матеріальних засобів і грошей, витоку інформації, а також інших зловживань, проведуть збір аудитоських доказів.

За допомогою окремої незалежної методики економічного аналізу й  ознак встановлення реальних доходів, ми визначимо факти приховування з боку найманого персоналу виручки від реалізації (виторгу). Особливо в сфері послуг і того бізнесу, де переміщається більша частина готівки. Дана методика припускає присутність нашого детектива в бізнес середовищі протягом  контрольної доби (робочого часу) або ж іншими словами незалежне розслідування крадіжок.

Також, приватний детектив  виявить ризики загроз веденню Вашого бізнесу, проведе кваліфіковані консультації й відрегулює діяльність усіх напрямків комерційної діяльності.

Ми також надамо послугу з оцінки об'єктів Ваших інвестицій. Проведемо збір і професійний аналіз інформації, відносно доцільності вступу в різноманітні ділові відносини з контрагентами.

Ця послуга відома більше в понятті due dіlіgence Київ, Одеса, Україна - різностороннє вивчення й аналіз діяльності компанії, її фінансових можливостей, стану й місця, яке вона займає на ринку.

За допомогою аудита (due dіlіgence) оцінюються передбачувані ризики (безпекові, юридичні, фінансові, і ін.). При зборі інформації  факти беруться з різних незалежних джерел. Вивчення отриманої інформації проводиться різними фахівцями окремо, а потім зводиться в загальний звіт з відповідним висновком і наданням  рекомендацій про подальші дії.

Due dіlіgence - як незалежний аудит це одержання повної й достовірної інформації про об'єкт інвестування. Аудит має на меті всебічну перевірку законності (легітимності), а також комерційної привабливості запланованої угоди або ж інвестиційного проекту. Адже багато власників намагаються штучно завищити економічну привабливість свого реалізованого бізнесу за рахунок підготовки "роздутих" балансових відомостей.

За допомогою наших фахівців Ви з легкістю довідаєтеся фактичні обсяги виготовлення продукції на підставі контролю виробничих процесів, визначення основних витратних елементів виробництва. Також на підставі інших непрямих методів економічного аналізу прибутковості бізнесу й податкових даних по діяльності, Ви одержите РЕАЛЬНУ картину того, що відбувається.

Відсутність якісної перевірки, може цілком привести до збитків після зміни власника, спричинити судові позови, податкові й фінансові перевірки.

Ми рекомендуємо при здійсненні великих угод проведення юридичного (фінансового) аналізу із залученням фахівців нашого агентства. Детальна перевірка (аудит) - це норма. Адже Ви не прагнете ризикувати більшими активами? У цей час, більшість клієнтів бажає знати все про об'єкт придбання (інвестування), його перевагах і можливих ризиках.

За часом, процедура перевірок може зайняти від одного - двох  тижнів і до декількох місяців, залежно від  структури й розміру бізнесу.

Наші рекомендації є гарантом Ваших ділових відносин!