Загубив паспорт Україна. Шахрайство з паспортом. Що робити загубив паспорт Україна. Загублено паспорт що робити. Що робити якщо загублено паспорт. Як відновити паспорт Україна.

User

id passport

Звертаємо Вашу увагу, ми не шукаємо загублені або викрадені паспорти, а також не відновлюємо їх! Стаття носить винятково рекомендаційний характер нашої детективної і юридичної філії по порядку Ваших дій!

Як відновити паспорт при втраті та уникнути шахрайства з вашим втраченим паспортом.  

1.Зверніться в поліцію.

Своєчасне написання заяви у відділення поліції дозволить внести номер вашого паспорта відповідну базу, що зробить паспорт недійсним. Ви відразу зможете нівелювати дуже багато видів шахрайства з вашим загубленим паспортом. Якщо ви прагнете вберегти себе від шахрайства, як перевірити й взнати серію, номер та інші дані паспорту людини в Україні, або як взнати ідентифікаційний код людини в Україні, а також зібрати інформацію про людину в Україні за допомогою детективного агентства в наших статтях по посиланнях.

2. Зверніться в державну міграційну службу для відновлення вашого паспорту. Там вас попросять заповнити заяву, в якій ви вкажете причину втрати паспорту.

Втрата паспорта, які документи потрібні на іd паспорт

Із собою крім довідки з поліції бажане мати всі документи (документи при втраті паспорта), що підтверджують вашу особистість як то,  паспорт громадянина для виїзду закордон, (якщо збереглася ксерокопія загубленого внутрішнього паспорта громадянина України, також беріть). Документи, які підтверджують місце реєстрації (довідку про склад родини або виписку з будинкової книги ЖЕК). Свідоцтво про народження, ідентифікаційний код або індивідуальний код фізичної особи – платника податків, як він зараз по новому називається,  свідоцтво про реєстрацію або розірвання шлюбу, права водія, військовий квиток, пенсійне посвідчення, посвідчення інваліда. Із собою також потрібно мати світлини 3,5 х 4,5 (2 шт.), крім цього вас додатково сфотографують на місці на новий пластиковий паспорт, а також майте при собі квитанцію про сплату послуг держави за оформлення паспорту (її ви зможете оплатити на місці через термінали, які коштують у всіх відділеннях міграційної служби, сума незначна постійно змінюється тому уточнюйте на місці). Уже через місяць, ви отримаєте новий паспорт, а поки вам доведеться ходити  з тимчасовою довідкою - посвідченням особи, яке вам видадуть у міграційній службі.

У випадку, якщо  паспорт загублений з вини  громадянина, підрозділ міграційної служби складе протокол про адміністративне правопорушення (стаття 198 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення").

Із закордонним паспортом при відновленні ще простіше, у міграційну службу потрібно взяти внутрішній паспорт громадянина України й індивідуальний код фізичної особи – платника податків, а також квитанцію оплати послуг держави (оплатити можна на місці). Сфотографують на паспорт  вас також на місці, після написання відповідної заяви про причину втрати й на одержання.

Що робити якщо ви втратили закордонний паспорт за кордоном, читайте юридичні поради  в статті "Загублений закордонний паспорт, що робити (що робити якщо загублений паспорт). Втратив закордонний паспорт за кордоном".

Шахрайство с паспортом.

Чужий паспорт знахідка для шахраїв. У першу чергу, на  паспорт можуть взяти кредит.

Відкрити на ваш паспорт фірму одноденку - це другий по популярності вид шахрайства. Після цього, навіть не відаючи, що ви вже "бізнесмен",  можете одержати через якийсь час претензії від обманутих контрагентів, які будуть вимагати від вас гроші за поставлені товари й послуги, які насправді   одержали не ви, а шахраї. Податкова інспекція не завжди перевіряє інформацію про людину, тому ймовірність відкриття на ваше ім'я підставної фірми одноденки більш ніж реальне.  Так, на таку схему попався один із клієнтів нашого детективного агентства.  Клієнт розповів, що через якийсь час,  а саме 3-4 місяця йому стали надходити дзвінки від невідомих людей із проханням  внести гроші за відвантажений вантаж.  За допомогою наших юристів клієнтові вдалося довести що паспорт був викрадений, до відвантаженого вантажу він не має ніякого відношення. Можна сказати йому повезло. Кредитори розв'язали розібратися за законом, а могли просто бандитів надіслати.

Але найстрашніше, що можуть зробити за допомогою вашого паспорта - це продати майно  квартиру, машину, дачу і т.д.  Були випадки, коли в наших клієнтів викрадали паспорт разом з іншими документами на квартиру й вільно її продавали.  Але навіть якщо в шахраїв немає документів на квартиру, а є просто ваш паспорт, цілком реально й зустрічалися випадки, що такі документи  на квартиру просто можуть підробити.  Проблем після цього буде у вас багато, судові процеси можуть тривати роками й не факт, якщо ви доведете, що ви власник зазначеного майна.  У найкращому разі доведети, що квартиру продали не ви, а в найгіршому разі, просто залишитеся на вулиці. Що можна зробити із чужим паспортом, шахраї придумають швидко.  Тому тримаєте документи в надійному місці, не давайте стороннім особам.

Ще слід помітити, що просто так, навіть не залишайте ксерокопії свого паспорта. Якщо ж ви їх залишаєте, наприклад, у банку, пишіть не просто "копія вірна" і ставте підпис, а пишіть, конкретну мету, для чого ви залишаєте ксерокопію свого паспорта. Наприклад, "копія вірна, надана банку на відновлення загубленої банківської карти" т.д.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]