Як знайти мобільний телефон якщо його вкрали. Як знайти вкрадений смартфон. Вкрали смартфон що робити як знайти. Як знайти планшет якщо його вкрали. Як знайти вкрадений планшет по іmeі.

User

otsledit smartfon preyproject 1

Якщо у Вас вкрали Ваш улюблений девайс і Ви задаєтеся питаннями вкрали мобільний телефон що робити або що робити якщо вкрали смартфон або що робити якщо вкрали планшет відповідаємо й даємо поради. Знайти його через поліцію порожня трата часу. Гаджетів крадуть велику кількість й поліція, як правило, не займається такими крадіжками серйозно. Вона попросту прийме вашу заяву про крадіжку, і через 10 днів відмовить Вам у порушенні кримінальної справи.

Для того щоб надалі  знайти злодія самостійно, або за допомоги детективного агентства намагайтесь заздалегідь ставити на ваші девайси спеціальні програми, які відстежать ваш гаджет. Таких програм багато в Інтернеті, завжди вибір за вами. Я тестував, як приклад, і рекомендую одну з них.

Це сервіс preyproject.com

Його використання просте.

Заходимо на сайт сервісу (або завантажуємо додаток Prey antі theft в Google play для Androіd або іtunes для ІOS);

Реєструємо особисті дані (заводимо аккаунт);

otsledit mobilniy telefon preyproject 4

Завантажуємо необхідне програмне забезпечення для смартфону, мобільного планшета або ноутбука залежності від операційної системи яка у вас встановлена;

otsledit planshet preyproject 2

Входимо, у програмі додаємо відповідне обладнання, за яким стежимо й на час забуваємо про сервіс (не забудьте записати ваш логін і пароль, щоб не забули коли він знадобиться).

otslrdit devise preyproject 5

Далі коли девайс уже вкрали, заходимо у свій аккаунт сервісу й даємо одним натисканням кнопки йому команду, що девайс пропав, а також у налаштуваннях вказуєте, що Ви прагнете почати (включити web камеру, визначити на карті де перебуває злодій з телефоном, заблокувати смартфон, планшет, ноутбук і т.д.).

От  і все, програма при виході злодія в Інтернет з Вашого зниклого девайса, почне висилати Вам звіт з місцем розташування телефону або іншого обладнання, а так само зі зробленими потай гаджетом фото (скринштом) зловмисника, якщо він сидить напроти web камери вашого обладнання. Це допоможе поліції й приватним детективам знайти й затримати його.

otsledit noutbuk preyproject 3

Детективне агентство якщо у Вас встановлена така програма й ви дасте  первинні дані для пошуку, а саме фото злодія, а також місце геолокації на карті, допоможе його знайти вже на місцевості.

Викличемо поліцію й разом з поліцією затримаємо його. Але вам варто пам'ятати, що такий пошук може коштувати дорожче номінальної ціни Вашого гаджета (у середньому від 300$). Як правило, є сенс, здійснювати такий пошук, якщо інформація на мобільному або ноутбуці важливіше ціни самого обладнання, або вам принципово знайти самого злодія, що можливо постійно діє у вашому близькому оточенні (в офісі, серед знайомих і т.д.).

Як ще можна відстежити ваші девайси по іmeі читайте нашу статтю.

Будьте пильними!

З Повагою,

Директор детективного агентства ТОВ "Бюро особистих ситуацій і безпеки бізнесу" Олександр Криворчук

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]