Послуга взнати ідентифікаційний код людини в Україні. Перевірка ідентифікаційного коду людини Україна. Знайти ідентифікаційний код по прізвищу в Україні. Знайти ідентифікаційний код людини в Києві, Одесі та Україні.

User

reestratsijniy nomer oblikovoi kartki platnika podatkiv identifikaciyniy cod

Відразу звертаємо Вашу увагу на те, що інформацію про ідентифікаційні коди громадян ви не знайдете у відкритому доступі в інтернеті. Ця інформація є закритою відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Але всеж дуже часто, збираючи інформацію про людину, необхідно взнати ідентифікаційний код по прізвищу в Україні чи знайти індивідуальний податковий номер людини в Україні.

У частих випадках, при яких клієнти звертаються в наше агентство за інформацією про код, це необхідність, коли вони виграли суд, дізнатися ідентифікаційний код відповідача після судової справи для стягнення приватними або державними виконавцями вами відсуджених грошових коштів. Податкова інспекція, звичайно ж не надасть інформацію про ідентифікаційний код людини третій особі, а для того щоб знайти матеріальні активи і гроші цей код необхідно знати і шукати по ньому.

Пошук ідентифікаційного коду людини,  вам допоможе здійснити детективне агентство. Знаючи прізвище й дату народження, ми надамо вам інформацію про отриманий ідентифікаційний код людини. Або навпаки ви знаєте код і мінімальні відомості про людину, але хотіли б взнати більше. В цьому ми також допоможемо Вам.

Володіючи інформацією про код, ви можете взнати адресу, місце роботи (як взнати місце роботи та знайти людину за місцем роботи за допомогою нашого агентства детальніше по посиланню), чи володіє  бізнесом, офіційні доходи (детально як взнати заробітну плату та інші доходи в нашій іншій статті детальніше за посиланням), тобто з яких платилися збори й податки, можна отримати інформацію чи володіє людина автомобілем, нерухомістю іншим майном. Отже, про людину ви можете взнати багато чого.

Взнати ідентифікаційний код ціна 1000 грн.

Детальніше про послугу збору інформації про фізичну особу.

Про те, навіщо потрібна перевірка паспорту, і як взнати серію й номер паспорту іншої людини в нашій статті по посиланню.

Як ідентифікувати шахрая за номером банківської картки в статті за посиланням.

Також відкриваємо невеликі секрети, вами може бути самостійно визначена за допомогою формули дати народження по ідентифікаційному коду.

Відповідаємо, по спеціальній формулі в Exel, увівши перші п'ять цифр коду, плюс один і поставивши значення дата, з ідентифікаційного номеру ви можете взнати рік народження людини. Не користуючись екселем,  ви  можете просто поділити перші п'ять цифр на 365 і отримаєте рік народження власника коду. Але відповідно, ви ніяк не обчислите ідентифікаційний код, навпаки, по даті народження. Крім перших п'яти цифр, у коді є ще й інші числа,  які визначають  кількість  народжених у цей день, стать (наприклад, це 9- а цифра в коді визначає стать, не парні - жінки, парні - чоловіки), а також контрольна цифра податкового органа, що видав код.