Послуга взнати власника банківської карти Україна. Взнати власника по номеру кредитної карти Україна. Знайти людину по номеру банківської картки в Україні.

User

uznat vladelca bankovskoy karti

У наше століття, шахрайство з банківськими картами стало дуже частим випадком. Як правило, шахраї знаходяться на всіляких торговельних майданчиках в Інтернеті розшукуючи свою жертву, яка бажає що-небудь продати, або купити. А отут вже й використовуються різні способи обману. Дуже часто, шахрайство має кілька етапів. І от коли ви вже обмануті й переказали гроші на банківську карту шахрая, і він зник, ви починаєте задавати самі собі питання: як знайти власника кредитної картки в Україні або як взнати дані власника кредитної картки Україна або ж, як знайти людину за номером банківської карти в Україні.

Ми відповідаємо, що поліція й служба безпеки банку не завжди реагують на звернення громадян, посилаючись на таємницю слідства або Закон України "Про банківську таємницю". Реагування мляве, або взагалі відсутнє. Вам будуть розповідати багато вигаданих історій, чому вони не займаються вашою проблемою й чому вам не можуть надати дані. Одні будуть зайняті більш важливими по тяжкості справами й злочинами, другі не захочуть нічого робити обвинувачуючи вас у ваших же помилках, найчастіше обмежившись "курсом лекцій", як убезпечити себе в майбутньому.

Наше агентство допоможе одержати дані кредитної карти vіsa в Україні або отримати дані кредитної карти master card в Україні або ж іншими словами взнати власника кредитної карти в Україні, або ж зможе встановити за номером банківської карти власника в Україні.

Досвід роботи нашого агентства показує, що є випадки, коли шахраї діють нагло, розуміючи, що факт шахрайства по статті 190 КК України довести складно. Складність процесу доказування й ведення кримінальної справи полягає в тому, що ви добровільно передали шахраєві свої гроші, і ніхто силою у вас їх не відбирав. Але все ж покарати шахрая реально.

Нахабність першої категорії шахраїв полягає в тому, що вони відкривають банківську карту на своє ім'я, дані родичів, друзів. Тоді знайти його не так вже й складно, по ланцюгу спілкування. Знайшли, наприклад, відомості родича, юридично "надавили" на нього, й як правило, він, щоб уникнути проблем із законом вкаже на дійсного "власника" карти.

Друга категорія шахраїв, більш розумна й обережна, відкриває банківську карту на підставну особу, з якою особисто може бути не знайома. Але все ж це робиться через різного роду (посередників), які мають зв'язки в банку. Щоб одержати документи фізичної особи на відкриття карти, посередник повинен бути знайомий як з замовником так  і з підставною особою, яка погодилася за певну винагороду відкрити банківську карту на свої паспортні дані. Вони повинні зустрітися, посередник повинен привести підставну особу у відділення банку "за руку", щоб підставна особа надала паспорт, ідентифікаційний код і підписала банківські документи.

Коли ви встановили паспортні дані (як по посиланню) і взнали ідентифікаційний код (як по посиланню), а також адресу підставної особи, по ланцюжкові зв’язків реально знайти всіх людей причетних до вказаного факту шахрайства.

Ціна пошуку з виїздом детективів на місце, для розслідування всіх причетних, тарифікується й обговорюється окремо, згідно з кошторисом витрат.

Ідентифікація власника банківської карти по телефону в Україні описана в статті по посиланню.

Процедура пошуку людини описана в послузі розшук людини й статті як, знайти людину по номеру телефону.