Послуга видалення інформації з інтернету Україна. Послуги з видалення інформації з інтернету Україна. Видалення негативної інформації в інтернеті Україна. Видалення інформації з інтернету ціна Україна.

User

udalenie informacii iz interneta

 У практиці нашого детективного агентства, а також його юридичної філії є багато вирішених справ по боротьбі з публікаціями різного роду недостовірної й негативної інформації на сайтах в Інтернеті  про особистість, або бізнес наших клієнтів.

Перше, із чим зустрічається наш клієнт, перед тим як звернутись до нас, не маючи достатнього досвіду розслідувань у середовищі інформаційних технологій, намагається відповісти самому собі на запитання як видалити інформацію з інтернету або ж як дізнатись власника сайту або як визначити власника сайту, а також як взнати інформацію про власника сайту або перевірка власника сайту Україна.

Слід зауважити, що недостовірна, неповна, перекручена, або так звана негативна інформація може розміщуватись на наступних ресурсах в Інтернеті:

1. Спеціально створених для акцій чорного піару сайтах. Де замовником розміщення інформації, власником і адміністратором сайту може виступати особа, що недоброзичливо ставиться до вас.

2. На посередницьких тематичних ресурсах і сайтах. Наприклад, ваш бізнес пов'язаний з медициною. Автор матеріалу, що недоброзичливо ставиться до вас розмістив, негативну інформацію щодо вас на галузевому й відомому медичному форумі або відразу на декількох, а також у тематичних медичних групах та соціальних мережах.  Автором негативної публікації в Інтернеті виступає одна особа, а от адміністратором і власником сайту вже інші люди, найчастіше не пов'язані з автором.

Наше агентство знайде власника сайту або адміністратора й домовиться від Вашого імені про видалення негативної інформації або за гроші, або під тиском втягти автора інформації в судові розгляди. Підготуємо правильні юридичні претензії до власника хостингу та інших платформ (у томи числі закордонних). Судові справи на цю тему неодноразово вигравалися юристами нашої юридичної філії. Яскравий приклад судової справи юридичної філії нашого агентства по захисту ділової репутації великого італійського автомобільного концерну й видаленню негативної інформації у відношенні його описаний по посиланню на нашому юридичному сайті.

Також серед прикладів видалення негативної інформації нашим агентством іншими методами по домовленостях: "гілки" негативного обговорення на будівельному форумі процесу будівлі житлового комплексу, або наприклад негативної статті про один з банків, фотографій молодості з сайта одного з ескорт агентств та багато інших.

Ціна послуги - від 300(юридичним шляхом). Більш детальніше про нашу пов'язану послугу збір та фіксація доказів в інтернеті.