Перевірити сімейний стан людини Київ, Одеса, Україна. Дізнатися сімейний стан Київ, Одеса, Україна. Як взнати сімейний стан людини Київ, Одеса, Україна. Як взнати чи одружений чоловік Київ, Одеса, Україна. Як взнати чи заміжня жінка Київ, Одеса, Україна.

Super User

21 proverka izbrannika

Дуже часто, у відносинах з протилежною статтю, у людей є бажання та необхідність навести довідку про сімейний стан людини. Адже Вас можуть просто використовувати в своїх корисливих цілях, а людина зовсім не збирається розлучатися з своїм чоловіком або своєю дружиною. Слід зазначити, що така інформація є конфеденційною і її не можливо отримати в органах реєстрації актів цивільного стану третім особам. Але не зневірюйтесь. Отримати таку інформацію Вам допоможуть приватні детективи. Більш детально про послугу збір інформації про людину. Ціна за послугу 2100 грн.

Не зважаючи на позитивне враження після знайомства, завжди існує ймовірність, що вся історія людини - просто добре продумана легенда. Можливо він одружений, або вона заміжня, або зустрічаються із протилежною статтю й не тільки з Вами. Можливо Вас просто використовують, щоб розв'язати свої фінансові проблеми. Про це, ви також повинні бути в курсі. Проведіть за участю нашого агентства перевірку хлопця, або дівчини.

Юристи філії нашого агентства допоможуть Вам, для вашого спокою, скласти шлюбний договір або договір спільної діяльності. Докладніше про послугу шлюбного договору читайте на нашому юридичному сайті.