Перевірити сімейний стан людини Київ, Одеса, Україна. Як взнати сімейний стан людини Київ, Одеса, Україна. Як взнати чи одружений чоловік Київ, Одеса, Україна. Як взнати чи заміжня жінка Київ, Одеса, Україна.

Super User

21 proverka izbrannika

Дуже часто, у відносинах з протилежною статтю, у людей є бажання та необхідність навести довідку про сімейний стан людини. Адже Вас можуть просто використовувати в своїх корисливих цілях, а людина зовсім не збирається розлучатися з своїм чоловіком або своєю дружиною. Слід зазначити, що така інформація є конфеденційною і її не можливо отримати в органах реєстрації актів цивільного стану третім особам. Але не зневірюйтесь. Отримати таку інформацію Вам допоможуть приватні детективи. Більш детально про послугу збір інформації про людину.

Практика роботи нашого детективного агентства  показує, що шлюбні афери залишаються досить розповсюдженим явищем. Як правило, все вже відбулось, аферисти зникли із грішми, коштовностями чи іншим майном. А як усе романтично починалося!?

Багатих і безтурботних  шукають скрізь. Свої знайомства аферисти починають, використовуючи як сайти знайомств, так і реально знайомлячись у гарних ресторанах, фешенебельних клубах, курортах.  Причому, зовсім не обов'язково, щоб у ролі жертви виступала забезпечена людина. У Вас із рівною часткою ймовірності, згодом, можуть вкрасти бабусині коштовності, або ваші незначні зароблені кошти.

Шлюбні шахраї дуже гарні психологи, вони професійно відіграють свою роль. Якщо вони тільки помітять, що Ви дивитеся "на гаманець", то відразу ж будуть відігравати роль забезпечених (успішних) людей. Якщо ви стомилися від самітності - красиво підставлять Вам плече. Ви безумно прагнете дітей? Повірте, він постійно буде захоплюватися дітьми й говорити, що теж мріє про сина або дочку.

Реальність сьогоднішнього дня така, що всі дії  шлюбних аферистів з великою натяжкою підпадають під кваліфікацію статті 190 Кримінального кодексу України - "Шахрайство". Стаття дуже "розмита", і ви, швидше за все, не повернете свої гроші навіть після порушення кримінальної справи, яка, втім, з великою ймовірністю незабаром "розвалиться", як картонний будиночок.

Тому, хто збирається звертатися до шлюбних агентств, також слід знати те, що ціль такої фірми - у першу чергу одержання прибутку, а вже потім - щастя клієнтів.  

Часто, під видом шлюбних агентств діють шахраї. Приміром, за зустріч із об'єктом Вашого бажання вони візьмуть гроші, а після цього, "Ваша любов" відправить Вас куди подальше, поділивши гроші, сплачені за зустріч, зі своїми спільниками.

Не зважаючи на позитивне враження після знайомства, завжди існує ймовірність, що вся історія людини - просто добре продумана легенда. Можливо він одружений, або вона заміжня, або зустрічаються із протилежною статтю й не тільки з Вами. Можливо Вас просто використовують, щоб розв'язати свої фінансові проблеми. Про це, ви також повинні бути в курсі. Проведіть за участю нашого агентства перевірку хлопця, або дівчини.

Юристи філії нашого агентства допоможуть Вам, для вашого спокою, скласти шлюбний договір або договір спільної діяльності. Докладніше про послугу шлюбного договору читайте на нашому юридичному сайті.