Шахрайство при купівлі-продажу авто. Документи при купівлі- продажу автомобіля. Оформлення документів при купівлі - продажу автомобіля. Порядок дій при купівлі - продажу автомобіля. Як перевірити автомобіль при купівлі-продажу.

User

moshennichestvo avto

Наше детективне агентство, неодноразово зустрічається з різними схемами шахрайства при купівлі - продажу автомобілів. Дуже часто наші клієнти приходять до нас, уже зневірившись, втративши різні більші суми грошей і інші блага. У ситуаціях, коли ми можемо допомогти ми допомагаємо й виправляємо ситуацію. Найбільший  наш подив у багатьох випадках полягає в тому, що клієнти, ідучи на угоди з великими сумами грошей, не проводять елементарних перевірочних дій перед заключенням угоди. Що керує людьми в цей момент? Безпечність, жадібність? Важко сказати.

Багато задають собі питання, що потрібно при купівлі автомобіля? От  реальний випадок з життя, де типове шахрайство при продажу автомобіля принесло людині турботи. Інформація викладена нижче, іде як розповідь від першої особи, а саме від постраждалого громадянина.

На сайті auto.rіa.ua я знайшов оголошення про продаж автомобіля Ауді А6. У даному оголошенні був зазначений номер мобільного телефону продавця (096) ***-**-**. Зв'язавшись по даному номеру із продавцем, що назвався Михайлом ми домовилися про зустріч для того щоб оглянути даний автомобіль і обговорити умови продажу.

З Михайлом зустрілися в м. Рівне на вул. Млинівська біля автосалону "Тойота". Після цього ми разом поїхали на автосервіс для того щоб перевірити технічний стан автомобіля. Переконавшись у справності автомобіля, я прийняв рішення про його купівлю й попросив Михайла показати технічний паспорт. Оглянувши цей техпаспорт (копія додається) я побачив, що власником Ауди А6 є ******. На моє питання, де власник, Михайло завірив мене, що всі документи, пов'язані з договором купівлі - продажу будуть оформлені належним чином.

Потім ми під'їхали в нотаріальну контору, що перебуває в Рівне по вул. С.Бандери. Михайло сказав, що йде до нотаріуса для того щоб подати документи необхідні для оформлення договору купівлі - продажу, попросив щоб я залишився в автомобілі й взяв з мене задаток за покупку автомобіля в розмірі 300 доларів США.

Приблизно через 20 хв. Михайло вийшов з нотаріальної контори, сів до мене в машину й дав мені доручення на розпорядження й керування автомобілем AUDІ A6, кузов № WAUZZZ***********, державний номер АА **** МІ (копія доручення додається). Дане доручення було видано від імені власника ****** і завірена нотаріусом Ровенського міського нотаріального округу *******. Я відповів, що мені не потрібно доручення, адже я прагну укласти нотаріально завірений договір купівлі- продажу автомобіля між мною й власником ******. Михайло відповів, що власника немає, але на підставі доручення я зможу зняти автомобіль із реєстраційного обліку й надалі  оформити всі документи на себе.

Крім цього, Михайло сказав, що задаток, який він одержав від мене (300 доларів США) повернути не зможе, оскільки ці гроші пішли на послуги нотаріуса. Для того щоб не втратити задаток, я змушений був погодитися на умови Михайла, однак поставив свою умову, яка полягала в тому, що Михайло мав написати мені розписку в якій указати суму грошей, які він одержав за продаж автомобіля. Михайло погодився й написав мені розписку в якому вказав, що "... ****** продав машину Ауди А6 н.з. АА **** МІ мені, взявши в нього 6800 доларів США "(копія розписки додається).

Після цього, я віддав Михайлу суму, що залишилася за, автомобіль в розмірі 6500 доларів США, відніс технічний паспорт і ключі від автомобіля й поїхав на купленому авто у бік Львова. Передача грошей при продажі автомобіля відбулася.

На трасі Київ - Чоп біля у Львівській області мене зупинили співробітники поліції й попросили надати документи на автомобіль. Після перевірки документів поліцейський повідомив мене, що даний автомобіль перебуває в розшуку, оскільки на нього накладений арешт відділом державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції м. Києва. Його власник замішаний у фінансових махінаціях і заборгував більші суми грошей. Є кілька судових справ на користь позивачів.  Працівники поліції склали акт огляду й тимчасової затримки транспортного засобу (копія додається) і вилучили в мене автомобіль AUDІ A6, кузов № WAUZZZ***********, державний номер АА **** МІ.

У цей час мені достеменно відомо, що власника автомобіля ******* на момент видачі доручення у м.Рівне не було, а тому він не міг бути присутнім у нотаріуса ******* для підписання доручення. Крім цього, звертаю Вашу увагу на те, що ідентифікаційний номер ***********, зазначений у дорученні належить іншій особі, а не ******.

Що Вам сказати, людина створила собі труднощів сама. Свої гроші він наврядчи поверне, а якщо й поверне, то з більшими труднощами. Обман при продажі автомобіля, на жаль, у нашому суспільстві не рідкість. Правильно оформлені документи при купівлі - продажу автомобіля (документи при купівлі автомобіля), як і перевірочні дії, перед угодою, є просто необхідністю. Звернися він до приватних детективів із проханням перевірки чи не перебуває  автомобіль у розшуку й перевірки особистості продавця такого б не трапилося. Так, безумовно, перевірочні заходи коштують якусь частину грошей, але це мізер у порівнянні з тим, що людина може втратити набагато більше. Висновки робіть самі. Порядок дій при покупці автомобіля Ви вибираєте самі.

З Повагою,

Директор детективного агентства ТОВ "Бюро особистих ситуацій і безпеки бізнесу" Олександр Криворчук

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]