Наш гонорар

Super User

nash gonorar

Остаточний гонорар, розцінки приватного детектива визначаються після особистої зустрічі із клієнтом або його представником, після обліку масштабу, складності й ризику майбутньої роботи.

Первинна консультація, що допускає особисту зустріч із детективом, оплачується в розмірі 40 у.е./година. Ми цінуємо наші знання, свій і Ваш час, тому прагнемо вберегти від необдуманих емоційних вчинків і зустрічей. У випадку позитивних домовленостей про виконання замовлення нами, зазначена сума, за консультації, віднімається із загальної суми замовлення.
 
Оплата за послуги приватного детектива здійснюється 100% передплатою за кожен етап розслідування або надання інформації. Клієнт бачить результати роботи на кожному з етапів, розуміє за що платить та приймає рішення про подальше співробітництво. У випадку неможливості по тим або іншим причинам  вдало завершити справу, клієнтові вертається сума передплати, з відрахуванням витратної частини, згідно кошторису витрат.
 
Людям, які дійсно потребують у матеріальному плані, по нашим перевіреним даним і на наш розсуд, ми допомагаємо, у міру своїх можливостей - БЕЗКОШТОВНО!