Взнати чи жива людина Київ, Одеса, Україна. Визначити чи жива людина Київ, Одеса, Україна. Перевірити чи жива людина Київ, Одеса, Україна. Дізнатись чи жива людина Київ, Одеса, Україна.

User

svidoctvo smerti

Наше детективне агентство проводить з'ясування, чи жива людина й що з нею.

Іноді в житті трапляються ситуації, коли люди втрачають зв'язки зі своїми родичами,  друзями,  знайомими,  бізнеспартнерами й не знають, що із цією людиною,  наприклад, чи жива  вона.

Іноді зв'язки губляться в силу випадковостей або часу, а іноді інші недоброзичливі люди спеціально роблять так щоб створити перешкоди  спілкуванню.  Так, наприклад,  буквально нещодавно, до нас в агентство звернулася жінка із проханням дізнатись, що з її літньою матір'ю 70 років, чи  жива  вона, тому що її рідний брат, який проживає з матір'ю, спеціально повністю відгородив їх від спілкування.  Відібравши в матері, телефон і приховуючи контакти дочки, яка проживає в іншому регіоні. Швидше за все, це було зроблено з меркантильною метою складання заповіту по майну на ім'я брата.

Встановити, чи жива  людина й де він може бути зроблено декількома способами.

Перший спосіб найпростіший і бюджетний для клієнта. Детективне агентство взнає місце реєстрації людини (колишньої прописки) детальніше про послугу за посиланням, а ви самі приїжджаєте, або пишете лист і дізнаєтеся що з людиною. Ціна 1600 грн.
Третій спосіб. Ми встановлюємо, де офіційно працює людина і як довго. Відповідно якщо людина ходить на роботу, значить вона жива. Актуальність даних і їх свіжість, останні три місяці з дня запиту. Детальніше про встановлення місця роботи і вартість на послугу по посиланню.
Четвертий спосіб. Ми дізнаємося, існує чи ні свідоцтво про смерть людини. Це означає те, що ми підтвердимо або спростуємо даний факт. Ціна 170 $.
П'ятий спосіб. Ми встановлюємо адресу реєстрації людини, і якщо у вас немає фізичної можливості приїхати з іншого міста або країни, ми приходимо за вашим дорученням за адресою і дізнаємося що з нею. Вартість цього етапу 213 $.
Шостий етап найскладніший, а ціна договірна і калькулюється окремо. Це відбувається, якщо місця офіційної роботи і адреси реєстрації у людини немає. Або ж він зареєстрований за адресою, але проживає в іншому місці, а родичі за місцем адреси реєстрації про нього нічого не знають. Тоді інформація про нього збирається по крупицях з різних джерел.
 

Докладніше прочитати про послугу збору інформації про людину.

Про відновлення свідоцтв про народження, смерті, одруження й розлученню юридичною філією нашого агентства.