Аудиторська компанія Київ, Одеса. Послуги аудиторської фірми Київ, Одеса. Аудит економічної безпеки підприємства Київ, Одеса. Юридичний аудит підприємства Київ, Одеса. Аудит інформаційної безпеки підприємства Київ, Одеса, Україна.

Super User

010. Audit

Ґрунтуючись на великому професійному досвіді, фахівці нашого детективного агентства і його юридичної філії (ознайомтесь з юридичними послугами на окремому сайті по посиланню), вивчать специфіку Вашого бізнесу, проведуть незалежний юридичний аудит Київ, Одеса, Україна або аудит безпеки підприємства Київ, Одеса, через економічний аудит розкриють канали розкрадань матеріальних засобів і грошей, витоку інформації, а також інших зловживань, проведуть збір аудитоських доказів.

За допомогою окремої незалежної методики економічного аналізу й  ознак встановлення реальних доходів, ми визначимо факти приховування з боку найманого персоналу виручки від реалізації (виторгу). Особливо в сфері послуг і того бізнесу, де переміщається більша частина готівки. Дана методика припускає присутність нашого детектива в бізнес середовищі протягом  контрольної доби (робочого часу) або ж іншими словами незалежне розслідування крадіжок.

Також, приватний детектив  виявить ризики загроз веденню Вашого бізнесу, проведе кваліфіковані консультації й відрегулює діяльність усіх напрямків комерційної діяльності.

Ми також надамо послугу з оцінки об'єктів Ваших інвестицій. Проведемо збір і професійний аналіз інформації, відносно доцільності вступу в різноманітні ділові відносини з контрагентами.

Ця послуга відома більше в понятті due dіlіgence Київ, Одеса, Україна - різностороннє вивчення й аналіз діяльності компанії, її фінансових можливостей, стану й місця, яке вона займає на ринку.

За допомогою аудита (due dіlіgence) оцінюються передбачувані ризики (безпекові, юридичні, фінансові, і ін.). При зборі інформації  факти беруться з різних незалежних джерел. Вивчення отриманої інформації проводиться різними фахівцями окремо, а потім зводиться в загальний звіт з відповідним висновком і наданням  рекомендацій про подальші дії.

Due dіlіgence - як незалежний аудит Київ, Одеса, Україна це одержання повної й достовірної інформації про об'єкт інвестування. Аудит має на меті всебічну перевірку законності (легітимності), а також комерційної привабливості запланованої угоди або ж інвестиційного проекту. Адже багато власників намагаються штучно завищити економічну привабливість свого реалізованого бізнесу за рахунок підготовки "роздутих" балансових відомостей.

За допомогою наших фахівців Ви з легкістю довідаєтеся фактичні обсяги виготовлення продукції на підставі контролю виробничих процесів, визначення основних витратних елементів виробництва. Також на підставі інших непрямих методів економічного аналізу прибутковості бізнесу й податкових даних по діяльності, Ви одержите РЕАЛЬНУ картину того, що відбувається.

Відсутність якісної перевірки, може цілком привести до збитків після зміни власника, спричинити судові позови, податкові й фінансові перевірки.

Ми рекомендуємо при здійсненні великих угод проведення юридичного (фінансового) аналізу із залученням фахівців нашого агентства. Детальна перевірка (аудит) - це норма. Адже Ви не прагнете ризикувати більшими активами? У цей час, більшість клієнтів бажає знати все про об'єкт придбання (інвестування), його перевагах і можливих ризиках.

За часом, процедура перевірок може зайняти від одного - двох  тижнів і до декількох місяців, залежно від  структури й розміру бізнесу.

Наші рекомендації є гарантом Ваших ділових відносин!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]