Юридична консультація онлайн Україна. Детективно-юридичні послуги Україна.

Super User

ur konsultacii

Наше агентство пропонує Вам правову допомогу.  У нашому юридичному представництві агентства Ви можете одержати юридичну консультацію в письмовій формі, або нами буде проведена юридична консультація по телефону Україна.

Ми допоможемо  із усіх питань, що цікавлять Вас і у всіх галузях права. Так у  сфері нерухомості Вас чекає грамотна  житлова юридична консультація  або юридична консультація по нерухомості).  По особистих сімейних питаннях вам буде надана сімейна юридична консультація (юридична консультація по сімейних питаннях). По земельних питаннях з Вами буде проведена юридична консультація  по земельних питаннях або земельна юридична консультація). Для Вас ми надамо консультації в сфері адміністративного права (адміністративних правопорушень), а також господарського права.

Найчастіше, маючи певне питання до юриста або документи на руках, щоб розібратися в ситуації, не обов'язкове відвідування офісу юриста, де ви будете відриватися від своїх повсякденних важливих питань, роботи й гаяти час. Швидка юридична консультація іноді важливіша.

У нас інша форма взаємодії із клієнтами, яких ми цінуємо. У нашому випадку консультування надається онлайн нашими штатними висококваліфікованими фахівцями юристами (адвокатами), а також адвокатами, з якими ми співробітничаємо вже багато років з питань наших клієнтів.

За результатами консультування й на Ваше бажання, ми підготуємо необхідні Вам документи (позови, заяви і т.д.).

В екстремальних, конфліктних ситуаціях пов'язаних з участю правоохоронних органів, де ви зіштовхнулися зі сферою, кримінально - процесуального права ін. випадках у нас є екстрена юридична консультація. Нами також передбачене, і ми надамо Вам адвоката по всіх питаннях, що цікавлять Вас (виїзд адвоката до клієнта).

Оплата послуг за онлайн консультації Вами проводиться також дистанційно, переказом грошей на відповідний банківський картковий рахунок. Ціна консультацій залежить від їхньої складності, але в середньому експрес - онлайн консультування перебуває в прийнятному діапазоні 500 грн. (усне по телефону до 30 хв.), і від 1000 (письмове) грн., в залежності від складності. Робота з письмової консультації та консультування по телефону проводиться при повній передплаті.

Щоб одержати консультації, Ви можете написати питання через контактну форму в контактах сайту або передзвонити по телефону зазначеному на нашому сайті.

Конфіденційність гарантується!