Перевірка приміщень на прослуховування Київ, Одеса. Перевірка приміщень на жучки Київ, Одеса. Захист від прослуховування в приміщенні Київ, Одеса. Захист від прослушки Київ, Одеса, Україна.

Super User

13. proverka na proslushku

Приватний детектив готовий перевірити Ваші приміщення або автомобіль на наявність обладнання несанкціонованого (прихованого) отримання інформації, а також засобів контролюючих Ваше переміщення (GPS - маячків).

Прослуховувати вас можуть як через простий "жучок", так і складну систему,  замасковану під будь-який предмет, що перебуває у Вашому користуванні. Перевірка приміщення на наявність жучків Київ, Одеса, а також захист від прослуховування мобільних телефонів Київ, Одеса (або перевірка телефону на прослуховування Київ, Одеса) просто необхідний будь-якому бізнесменові!

Перевірка на прослуховування ціна становить 15 у.е. за квадратний (кубічний метр). Перевірка приміщень на жучки ціна за квадратний (кубічний) метр може бути й менше, зі знижкою, якщо Ви надаєте більші площі для перевірки. Перевірка автомобіля на прослуховування Київ, Одеса та інших виробів тарифікується окремо, зважаючи на об'єм та складність роботи за домовленістю.   

Фахівці нашого агентства мають у своєму розпорядженні широкий вибір інструментів і професійних технічних засобів, які здатні виявити й нейтралізувати засоби негласного знімання інформації.

У своїй роботі, наші детективи використовують універсальні й спеціальні методи виявлення  обладнання, через яке підслуховують.

Вони також нададуть консультації по вразливих місцях Вашого офісу (квартири) з погляду  можливості витоку інформації, проведуть монтаж технічних систем захисту інформації.

Щоб Вам спокійно спалося й працювалося ми також встановимо у Вашому будинку й офісі системи відкритого відеоспостереження.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]