Послуга пошук родичів за прізвищем Україна. Підтвердження родинних зв'язків Україна. Пошук інформації про родичів в Україні.

Super User

24. genealogicheskoe derevo

Багато з людей знають своїх близьких родичів, але найчастіше, багато молодих людей (і не тільки) не знають свою рідню вже після другої або третьої династії.  Дуже багато людей задають самі собі питання як дізнатись про своє походження або як дізнатись про своє родове дерево? 

Однак, коли в житті виникають спадкові або інші майнові права, знання родичів не достатньо - у суді у Вас запитають документальне підтвердження права спадкування (підтвердження родинних стосунків або відносин людини Україна).

Доказ споріднення буде потрібно в першу чергу тоді, коли у Вас не збереглися документи підтверджуючі споріднення або ж у них присутні орфографічні помилки, що спотворюють Ваше прізвище, ім'я, по батькові у відмінності від інших родичів. Якщо такі помилки допущені, або у Вас зовсім відсутні документи підтверджуючі родинні стосунки - це проблема!  Нотаріус не прийме заяви на право спадкування, а рішення суду Ви можете одержати на користь інших родичів (спадкоємців), які надали відповідні документи.

Слід зазначити, що суд розгляне  заяву про встановлення споріднення тільки після проведення Вами всіх досудових дій спрямованих на підтвердження рідства.

Встановлення факту родинних відносин  вимагає  від громадянина  провести  збір і аналіз усіх наявних документів, прямо або по опосередковано підтверджуючих його рідство, а також збір (відновлення) відсутніх  документів.

Наше детективне агентство збере необхідні докази, проведе й відновить документи як по установам (архівам) на території України так і за кордоном.

Також приватні детективи якісно проведуть складання генеалогічного дерева прізвища (родини). Підкажуть, як скласти родове дерево родини.  Простеживши  генеалогічне дерево родини, Ви  можете довідатися багато цікавого про історію Вашої династії. У нас ви знайдете приклад генеалогічного дерева.

Оформлення генеалогічного дерева можна замовити професійному художнику, враховуючи Ваші побажання. Воно може бути виконане у формі картини, родової книги в гарному плетінні, які передадуть із покоління в покоління.

Наші юристи проведуть витребування, відновлення, внесення змін свідоцтв про народження (смерті), свідоцтв про шлюб (про розірвання шлюбу), інших архівних документів.

Також однієї з ідей художнього оформлення генеалогічного дерева може бути окрема кімната - музей або оформлення художнім розписом, наприклад  гостьової кімнати, обіднього залу.