Наш гонорар

Super User

nash gonorar

Остаточний гонорар, розцінки приватного детектива визначаються після особистої зустрічі із клієнтом або його представником, після обліку масштабу, складності й ризику майбутньої роботи.

Первинна консультація, що допускає особисту зустріч із детективом, з зайняттям його часу, оплачується в розмірі 50 $ на годину. Ми цінуємо наші знання, свій і Ваш час, тому прагнемо вберегти від необдуманих емоційних вчинків і зустрічей. Тому спілкуйтесь з нами безкоштовно по телефону чи мессенджерам, ми вас почуєм і одразу скажемо ми можемо вам допомогти чи ні. Для цього не потрібно одразу зустрічатись. У випадку позитивних домовленостей про виконання замовлення нами, вже тоді можлива особиста зустріч для обговорення по складним справам чи для оплати готівкою. По нескладним питанням ви можете не зустрічатись з нами, а здійснити оплату безготівково. Інформацію цікавлячу вас ми передамо по мессенджерам чи електронній пошті. При початку роботи середня сума за роботу (розслідування) детектива по певним категоріям справ складає 35-40$ за годину. Тарифікація по отриманню інформаційних досьє чи окремих інформаційних запитів обраховується за окремим принципом, фіксованою ціною, відповідно до нашого прайсу.
 
Оплата за послуги приватного детектива здійснюється 100% передплатою за кожен етап розслідування або надання інформації. Клієнт бачить результати роботи на кожному з етапів, розуміє за що платить та приймає рішення про подальше співробітництво. У випадку неможливості по тим або іншим причинам  вдало завершити справу, клієнтові повертається сума передплати, з відрахуванням витратної частини, згідно кошторису витрат.
 
Людям, які дійсно потребують у матеріальному плані, по нашим перевіреним даним і на наш розсуд, ми допомагаємо, у міру своїх можливостей - безкоштовно!