Послуга перевірити чоловіка на вірність в Києві та Одесі. Перевірити дружину на вірність в Києві та Одесі. Перевірити чоловіка на зраду в Києві та Одесі. Перевірити дружину на зраду в Києві та Одесі.

Super User

20. vnebrachnie svazi

На жаль, у наш час, зрада чоловіка,  або зрада дружини стала досить частим явищем.

Для того щоб не жити в здогадах,зверніться в детективне агентство для виявлення (спростування) перевірки факту подружньої зради. Переконаєтеся, що вашому сімейному щастю нічого не загрожує, або ж Вас обманюють!

Приватний детектив встановить наявність (або відсутність) факту подружньої зради. Ми швидко і якісно виявимо факт подружньої зради простеживши за людиною.

Шановні клієнти!

Ми не займаємося зйомкою так званих "постільних сцен". Вибачте, але ми не проникаємо в чужі квартири й номера готелів. Встановлення відеоспостереження спостереження можливо тільки у вашій квартирі (з Вашого письмового дозволу), інакше це кваліфікується, як проникнення зі зломом і попадає під дію статті Кримінального кодексу України, під яку можете потрапити й ви, як організатор, або ж в публічних місцях.

Фіксація знаків уваги, близькості (поцілунки, обіймання), усамітнення на невідомій Вам квартирі (готелю) з невідомим представником протилежної статі, для розсудливої людини, будуть цілком достатніми доказами подружньої зради.

Ми швидко реагуємо на прохання клієнтів, але іноді просто фізично не можемо щохвилини все залишити й зайнятися Вашою справою. Будь-яка справа вимагає підготовки.

Якщо Ви підозрюєте, що інший член подружжя Вам зраджує, і ви переживаєте за своє майно, може настав час скласти шлюбний контракт? Закон надає право заключати його його не тільки до шлюбу але й під час. Від зради він Вас не спасе, проте збереже Вашу частину майна.  Послуга складання шлюбного договору надається нашими юристами.

З моменту заснування агентства в нас вже була велика кількість справ по специфіці подружньої зради. Ми виконали безліч замовлень наших клієнтів по виявленню  інформації, що цікавить. У ході роботи ми потрапляли в різні не стандартні й складні ситуації, саме вони основа нашого величезного досвіду. За цей час у нас сформувався досвідчений колектив, який здатний якісно й конфіденційно виконувати різноманітні завдання наших клієнтів.