Створення складних паролів (генератор паролів скачати, генератор паролів онлайн) для вашої електронної пошти, по методу шифрування. Як правильно створити пароль. Як створити надійний пароль. Як створити складний пароль.

User

password record

Приводом для написання даної статті були звернення безлічі клієнтів мого детективного агентства, які постраждали від шахраїв, втративши доступ до своїх ресурсів в Інтернеті й не тільки.

Ми всі як активні користувачі мережі Інтернет щодня використовуємо логін і пароль для доступу у всілякі інформаційні ресурси глобальної павутини (електронна пошта, соціальні мережі, різні платіжні системи,  розважальні портали, системи клієнт - банк і багато  інші).

Види паролів різні. Паролі користувача можуть бути простими й складними.  Нові паролі й не тільки можуть бути викрадені різними методами. Звичайно ж, найпоширеніший  спосіб злодійства паролів (зламування паролів) - це підбір. Ви поставите запитання, чому підбір пароля? Так тому, що більшість користувачів використовують прості приватні паролі. Слова паролі звичайно підбираються схематично по словникові з використанням елементарних методів логіки. Спеціальна програма для паролів просто перебирає по словникові потрібні комбінації, обчислюючи пароль доступу. Програма для запам'ятовування паролів ніколи "не втомлюється" і буде працювати доти, поки потрібний пароль облікового запису не буде підібраний.

Якщо ви дорожите конфіденційністю своїх даних, Ваше головне завдання забезпечити безпеку пароля. Для цього потрібно змінити пароль на складний. Складні паролі просто необхідні для того щоб ваша особиста інформація не стала загальним надбанням. Складність пароля досягається введенням великої кількості буквених і цифрових символів. Бажано щоб логін і код - пароль не повторювалися для різних ресурсів, якими ви користуєтеся.

Ви скажете, складні паролі й ключі дуже складно запам'ятовуються а записувати, зберігати й переносити їх із собою представляється непрактичним і небезпечним!

Відповім. Насправді   запам'ятати пароль Вам не обов'язково, а зберігати зашифрований пароль (список логінів і паролів) надійно у своїй кишені можливо, застосовуючи надійну програму для встановлення пароля засновану по методу шифрування (пароль карта). Так, що ця карта потрапить в чужі руки (наприклад, при втраті) не знаючи алгоритму ніхто, не зрозуміє як цим користуватися, і де дійсно захований пароль. Сам з великим задоволенням використовую пароль карту, коли забув пароль! Встановлення пароля, запис паролів і подальше користування обліковими записами Інтернет ресурсів  мною й моїми співробітниками теж проводиться із застосуванням пароль карти.

Таблиця паролів  з легкістю формується використовуючи генератор паролів надійного швейцарського Інтернет ресурсу по ІT безпеці (Swіss ІT Securіty)  - сайту en.savernova.com.

Коротко розповім Вам про користування даним ресурсом (генератор паролів онлайн).

Перейдіть на головну сторінку сайту для того щоб одержати файл паролів (згенерувати карту паролів) і натисніть кнопку Get your free card. Під час натискання на кнопку зазначений сервіс генерує зовсім унікальну таблицю паролів. Враховуючи мільярдні комбінації, абсолютно однакових карт не буває. Ми одержуємо файл у форматі pdf, який бажане зберегти в сховане місце на Вашому комп'ютері. Ви одержите основну картку (Orіgіnal) і запасну (Back Up).

Надалі , Ви роздруковуєте отриманий документ на принтері й можете навіть заламінувати її. Потім згинаєте його навпіл і одержуєте картку, яка з легкістю поміститься в гаманці або кишені.

Тепер про те, як нею користувався. Я сподіваюся, кожний у дитинстві грав морський бій на папері?  Тут саме такий принцип. Вам потрібно придумати, як встановити пароль, вірніше як читати збережені паролі (їх напрямок по горизонталі, вертикалі, діагоналі або комбіновано). Використовуючи цю карту, Ви завжди можете з легкістю перемінити пароль і не забувати їхню велику кількість.

Приміром, ви зареєстрували нову поштову скриньку й Вам потрібно встановити надійний і складний новий пароль. З міркувань ІT Безпеки пароль повинен бути не менш 8 символів. Самі по собі тільки цифрові паролі небезпечні. Для надійності, пароль повинен складатися з набору цифр і букв. При цьому запам'ятовувати їх не завжди представляється можливим.

У нашому випадку Ви самі робите супер пароль (можна й більш 8 символів) маючи при цьому варіанти паролів у необмеженій кількості. Але замість запам'ятовування безлічі символів Ви запам'ятовуєте тільки ДВА символи й напрямок читаності пароля! Так саме тільки ДВА символи й напрямок читання пароля!

Приміром, Ви вирішили встановити новий пароль поштової скриньки. У цьому випадку Ви запам'ятовуєте тільки два символи (приміром , букву К (по горизонталі) і цифру 9 (по вертикалі) "К-9"). Перетинання цих символів і є початок пароля, який ви читаєте (попередньо запам'ятавши напрямок читання) далі по горизонталі праворуч до закінчення рядка (або навпаки ліворуч до початку рядка). Також від цього перетинання пароль можна читати догори - ліворуч (праворуч) по діагоналі  або ж униз - праворуч (ліворуч) по діагоналі (вертикалі).

При цьому паролі зберігаються надійно. Якщо ця картка потрапить в чужі руки ніхто не зрозуміє що з нею робити, а навіть якщо зрозуміє, підібрати пароль практично нереально.

Ця програма для встановлення пароля абсолютно надійна й створена за принципом шифрувальних карт, які застосовуються в розвідувальних органах різних країн миру.

Це абсолютно безкоштовний генератор паролів, використовуючи який Ви одержите надійне сховище паролів. Пропоновані паролі мають безліч комбінацій, забезпечують безпека Ваших інформаційних ресурсів і надійний контроль паролів. Опікуйтеся про свою безпеку!

Успіху Вам!

З Повагою,

Директор детективного агентства ТОВ "Бюро особистих ситуацій і безпеки бізнесу" Олександр Криворчук

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]