Пошук людини за номером телефону Україна. Знайти місцезнаходження людини за номером мобільного телефону в Києві, Одесі та в Україні.

User

poisk po nomeru telefona

Знайти місцезнаходження людини за номером телефону в Україні відбувається в такий спосіб. Якщо телефон людини перебуває в мережі, він обмінюється сигналами з вишками операторів мобільному зв'язку. Саме по цих сигналах, можливо, визначити місце розташування людини або іншими словами його геолокацію.

У момент здійснення дзвінка, якщо людина дзвонить комусь або дзвонять їй, можливо, визначити точну адресу вишки мобільного оператора. Наприклад, вишка стоїть на даху багатоквартирного будинку, в геолокації висвітиться саме ця адреса. Але це не означає, що по цій адресі перебуває людина. Радіус дії антен операторів мобільному зв'язку може становити в середньому 200-500 метрів у великих містах і може доходити до декількох кілометрів у невеликих містах і селах. Отже, ви можете встановити лише приблизний район місцезнаходження людини. В принципі цього досить, якщо ви володієте додатковою інформацією, наприклад, якщо час дзвінків припадає на вечірній час, висвічується одна й та сама адреса антени мобільного оператора, і ви знаєте, що людина живе в цьому районі на такий-то вулиці, отже, людей перебуває вдома. Якщо висвічується одна й та сама адреса антени мобільного оператора  в денний час доби, і ви знаєте, що в цьому районі на такій-то вулиці людина працює, отже, вона скоріше за все перебуває на роботі.

У кожному разі, ви можете визначити в якому місті або іншому районі міста перебувала людина в період часу, який вас цікавить. Так можливо визначити обман. Наприклад, людина говорить вам по телефону, що перебуває вдома, а насправді в цей час перебуває в іншому районі міста протилежному від місця проживання, а то й в іншому населеному пункті.

Ще  можна визначити кому телефонує людина і хто телефонує їй за списком номерів мобільного телефону, у який час, яка тривалість дзвінків. Якщо, наприклад людина пропала і його номер не відповідає (виключений), списки його дзвінків зберігаються в мобільного оператора ще до півроку часу. Побачивши його останні дзвінки (номера) ви можете подзвонити на них (якщо це знайомі або друзі) і поставити запитання,  чи знають вони, де перебуває людина. Якщо людині телефонували, наприклад, вороги, які могли викрасти людину перед зустріччю, відстеживши їх номера, ви можете визначити місце розташування викрадачів і людини яку ви розшукуєте і т.д.

У кожному разі навіть якщо ви визначили приблизне місце розташування людини, детективи можуть виїхати на місце й за допомогою фото зниклої людини через опитування жителів району знайти його вже фактично. Докладніше про послугу розшуку детективним агентством читайте по посиланню.

Також, знаючи номер телефону людини, ви можете довідатися багато іншої інформації, що цікавить вас, про його особистость. Більш докладно про послугу збір інформації про людину.
 
Додатково, у короткій статті, ви можете довідатися, яку конкретно можливо інформацію зібрати про людину по номеру телефону.