Перевірка кандидатів при прийомі на роботу Київ, Одеса. Перевірка людини по паспорту Україна. Перевірка людини на судимість Київ, Одеса, Україна. Перевірка людини на судимість онлайн. Перевірка судимості людини онлайн.

Super User

5. proverka personala 2

Ваш бізнес і житло - це оплот, у якому немає місця шахраям і злодіям.

Для того щоб Вам спокійно жилося, працювалося й спалося, а Ваші діти й родичі були в безпеці - зверніться в детективне агентство й проведіть перевірку тих людей, яких Ви наймаєте на роботу (повна перевірка людини Київ, Одеса, Україна).

Найчастіше, Ви самі, будучи безтурботними, пускаєте їх на свою територію, не провівши необхідних перевірочних заходів, але ж перевірка особистості людини Київ, Одеса, Україна важлива. Якщо Ви думаєте, що самі можете оцінити людину й зібрати необхідні достовірні дані про неї - Ви глибоко помиляєтесь. Повірте, що характеристики агентства по підбору персоналу буде також не досить. Кадровик не проведе досить глибоке вивчення, яке застосовують більшість правоохоронних органів. Вказану роботу, якісно можуть провести лише професіонали приватного розшуку, який мали колосальний досвід у ряді українських спецслужб.

Колектив нашого детективного агентства, що складається з досвідчених оперативників,  психологів, поліграфологів (більш детальніше про послугу перевірки на детекторі брехні) застосовує ефективні методики оцінки й перевірки персоналу.

Ми проведемо збір інформації про людину й перевіримо (приблизний перелелік):

1. Попередні й фактичні місця роботи (докладніше про послугу за посиланням), правдивість наданої інформації відповідно з резюме й трудовою книгою, репутація й характеристика керівництва й колег по двом останнім місцям роботи - 1900 грн.;
2.Чи не особою спеціально засланою для вивідування ваших комерційних секретів від конкурента - від 400$ за комплекс заходів.
3. Фактичні місця навчання (правдивість наданих документів про освіту) -1000 грн.
4. Інформація про судимості- 1500 грн.
5. Інформація про наявність відносно  особи заяв у поліцію від інших громадян, про факти притягнення особи до кримінальної відповідальності, коли особа не була засуджена, але проти неї була порушена кримінальна справа (було закрито у зв'язку з недоліком доказів і т.д.), відомості про притягнення фізичної особи до  адміністративної відповідальності, наявність компрометуючих зв'язків - 1300 грн.
7. Добробут, джерела доходів (співзасновництво у бізнесі) - 1500 грн. 
8. Факти судових (кримінальних, господарських, цивільних) справ за участю особи - 1000 грн;
9. Шкідливі звички (алкоголізм, наркотики, сексуальні відхилення). Чи перебуває на обліку в алко - психдиспансері - 1500 грн.
Вказаний перелік питань може бути розширений або звужений замовником
(Строки перевірки залежно від  кількості обраних пунктів від 1 до 3 днів)
 

Перевірка знань персоналу, а також його надійності (лояльності), просто необхідна для забезпечення безпеки Вашого бізнесу, збереження комерційних секретів, товарно-матеріальних цінностей і грошей.

Ми також готові встановити у Вашому будинку відеокамери, що дозволять здійснити контроль домашнього персоналу. Ця своєрідна перевірка домашнього персоналу, дасть Вам можливість знати й бачити, чим він займається і як поводиться  з дітьми (якщо це няня або гувернантка) під час Вашої відсутності, і ще багато чого іншого.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]