Перевірка приміщень на прослуховування Київ, Одеса. Перевірка приміщень на жучки Київ, Одеса. Захист від прослуховування в приміщенні Київ, Одеса. Купити захист від прослуховування Київ, Одеса, Україна. Фірми по захисту інформації Київ, Одеса.

Super User

13. proverka na proslushku

Приватний детектив готовий перевірити Ваші приміщення або автомобіль на наявність обладнання несанкціонованого (прихованого) отримання інформації, а також засобів контролюючих Ваше переміщення (GPS - маячків).

Прослуховувати вас можуть як через простий "жучок", так і складну систему,  замасковану під будь-який предмет, що перебуває у Вашому користуванні. Перевірка приміщення на наявність жучків Київ, Одеса, а також захист від прослуховування мобільного телефону Київ, Одеса просто необхідний будь-якому бізнесменові!

Перевірка на прослуховування ціна становить 15 у.е. за квадратний (кубічний метр). Перевірка приміщень на жучки ціна за квадратний (кубічний) метр може бути й менше, зі знижкою, якщо Ви надаєте більші площі для перевірки.  

Фахівці нашого агентства мають у своєму розпорядженні широкий вибір інструментів і професійних технічних засобів, які здатні виявити й нейтралізувати засоби негласного знімання інформації.

У своїй роботі, наші детективи використовують універсальні й спеціальні методи виявлення  обладнання, через яке підслуховують.

Вони також нададуть консультації по вразливих місцях Вашого офісу (квартири) з погляду  можливості витоку інформації, проведуть монтаж технічних систем захисту інформації.

Щоб Вам спокійно спалося й працювалося ми також встановимо у Вашому будинку й офісі системи відкритого відеоспостереження.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]