Як перевірити чоловіка на вірність Київ, Одеса. Як перевірити дружину на вірність Київ, Одеса. Як перевірити чоловіка на зраду Київ, Одеса. Як перевірити дружину на зраду Київ Одеса.

Super User

20. vnebrachnie svazi

На жаль, у наш час, зрада чоловіка,  або зрада дружини стала досить частим явищем.

Для того щоб не жити в здогадах, не задавати собі питання як перевірити чи зраджує чоловік в Києві, Одесі або як перевірити чи зраджує жінка в Києві, Одесі, а також як перевірити чи зраджує хлопець Київ, Одеса, і як перевірити чи зраджує дівчина Київ, Одеса зверніться в детективне агентство для виявлення (спростування) перевірки факту подружньої зради. Переконаєтеся, що вашому сімейному щастю нічого не загрожує, або ж Вас обманюють як дитину!

Приватний детектив встановить наявність (або відсутність) факту подружньої зради. Ми швидко і якісно виявимо факт подружньої зради простеживши за людиною. Більш детально про визначення місця перебування людини за номером мобільного телефону.

Шановні клієнти!

Ми не займаємося зйомкою так званих "постільних сцен". Вибачте, але ми не проникаємо в чужі квартири й номера готелів. Встановлення відеоспостереження спостереження можливо тільки у вашій квартирі (з Вашого письмового дозволу), інакше це кваліфікується, як проникнення зі зломом і попадає під дію статті Кримінального кодексу України, під яку можете потрапити й ви, як організатор, або ж в публічних місцях.

Фіксація знаків уваги, близькості (поцілунки, обіймання), усамітнення на невідомій Вам квартирі (готелю) з невідомим представником протилежної статі, для розсудливої людини, будуть цілком достатніми доказами подружньої зради.

Ми швидко реагуємо на прохання клієнтів, але іноді просто фізично не можемо щохвилини все залишити й зайнятися Вашою справою. Будь-яка справа вимагає підготовки.

Якщо Ви підозрюєте, що інший член подружжя Вам зраджує, і ви переживаєте за своє майно, може настав час скласти шлюбний контракт? Закон надає право заключати його його не тільки до шлюбу але й під час. Від зради він Вас не спасе, проте збереже Вашу частину майна.  Послуга складання шлюбного договору надається нашими юристами. Докладніше про послугу складання шлюбного договору читайте на нашому юридичному сайті.

З моменту заснування агентства в нас вже була велика кількість справ по специфіці подружньої зради. Ми виконали безліч замовлень наших клієнтів по виявленню  інформації, що цікавить. У ході роботи ми потрапляли в різні не стандартні й складні ситуації, саме вони основа нашого величезного досвіду. За цей час у нас сформувався досвідчений колектив, який здатний якісно й конфіденційно виконувати різноманітні завдання наших клієнтів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]