Видалення інформації з Інтернету Україна. Послуги з видалення інформації з Інтернету Україна. Видалення негативної інформації в Інтернеті Україна. Видалення інформації з Інтернету ціна Україна. Як знайти власника сайту Україна.

User

udalenie informacii iz interneta

 У практиці нашого детективного агентства, а також його юридичної філії є багато вирішених справ по боротьбі з публікаціями різного роду недостовірної й негативної інформації на сайтах в Інтернеті  про особистість, або бізнес наших клієнтів.

Перше, із чим зустрічається наш клієнт, перед тим як звернутись до нас, не маючи достатнього досвіду розслідувань у середовищі інформаційних технологій, намагається відповісти самому собі на запитання як видалити інформацію з інтернету або ж як дізнатись власника сайту або як визначити власника сайту, а також як взнати інформацію про власника сайту або перевірка власника сайту Україна.

Слід зауважити, що недостовірна, неповна, перекручена, або так звана негативна інформація може розміщуватись на наступних ресурсах в Інтернеті:

1. Спеціально створених для акцій чорного піару сайтах. Де замовником розміщення інформації, власником і адміністратором сайту може виступати особа, що недоброзичливо ставиться до вас.

2. На посередницьких тематичних ресурсах і сайтах. Наприклад, ваш бізнес пов'язаний з медициною. Автор матеріалу, що недоброзичливо ставиться до вас розмістив, негативну інформацію щодо вас на галузевому й відомому медичному форумі або відразу на декількох, а також у тематичних медичних групах та соціальних мережах.  Автором негативної публікації в Інтернеті виступає одна особа, а от адміністратором і власником сайту вже інші люди, найчастіше не пов'язані з автором.

Наше агентство знайде власника сайту або адміністратора й домовиться від Вашого імені про видалення негативної інформації або за гроші, або під тиском втягти автора інформації в судові розгляди. Судові справи на цю тему неодноразово вигравалися нашими юристами. Яскравий приклад судової справи юридичної філії нашого агентства по захисту ділової репутації великого італійського автомобільного концерну й видаленню негативної інформації у відношенні його описаний по посиланню на нашому юридичному сайті.

Також серед прикладів видалення негативної інформації нашим агентством іншими методами по домовленостях: "гілки" негативного обговорення на будівельному форумі процесу будівлі житлового комплексу, або наприклад негативної статті про один з банків.

Ціна послуги - від 900$. Більш детальніше про нашу пов'язану послугу збір та фіксація доказів в інтернеті.