Агентство алібі Київ, Одеса, Україна. Створити алібі Київ, Одеса, Україна

Super User

22. obespechenie alibi

Слід зазначити, що так зване агентство алібі, що існує в розумах багатьох з кінофільмів - дуже рідка організація в чистому вигляді. Щоб успішно вести бізнес, цією лише послугою не заробиш. У глобальній мережі Інтернет "агентств алібі" багато, але, як правило, під їхньою личиною ховаються шахраї. Сьогодні якісно цю послугу можуть надати лише детективні агентства.

Наші послуги алібі Київ, Одеса, Україна:

Консультаційні послуги

Приватне агентство надає консультації з питань алібі клієнтові, а також по інших нестандартних і пікантних життєвих ситуаціях.

Організація забезпечення алібі на будь-який час

На Ваше бажання, розробимо й організуємо алібі (крім випадків, що носять кримінальний характер).

Послуга алібі може надаватися в різних формах:

- Дзвінком на телефон, з інсценуванням подій надзвичайного характеру, що вимагають Вашої невідкладної присутності;

- Запрошенням на участь у різних приватних,  корпоративних, масових і суспільних заходах;

- Документального підтвердження Вашої участі у відрядженнях, конференціях, семінарах, зборах (квитки, документи про відрядження, чеки готелів, сувеніри того міста, де згідно легенди Ви були і т.д.;

Приватний детектив підготовлює сценарії забезпечення алібі - Ви самі вибираєте найбільш відповідний Вашим потребам.

Забезпечення посталібі

Забезпечення алібі Київ, Одеса, Україна у випадках, коли подія вже відбулася й Ви не змогли виправдатися за вашу відсутність.

Перевірка алібі Київ, Одеса, Україна

Проводимо перевірку алібі людини на предмет його правдивості.

Детективне агентство допоможе Вам створити алібі для оригінального освідчення в коханні.

Захист репутації і її підтримка

Розробимо легенду й поліпшимо Вашу репутацію в дружньому колі й знайомих.

Створення враження зайнятості (ведення бізнесу)

Формуємо видимість Вашої трудової діяльності й успішного ведення бізнесу з використанням усіх атрибутів: візитних карток, офісу, особистого секретаря, автомобіля представницького класу і т.д.

Виконаємо конфіденційні доручення, які в силу певних особистих обставин Ви не можете довірити родичам, друзям, підлеглим, охороні й іншим категоріям громадян.

За довгі роки  роботи нашого агентства ми створили безліч варіантів алібі для наших клієнтів і зібрали величезний досвід у цій сфері. Це були як не маленькі варіанти забезпечення алібі, так і великі міжнародні проекти по організації, наприклад, цілої вигаданої аграрної виставки зі створенням фейкових інтернет сайтів, соціальних сторінок присвячених цій події, фото, листів, рахунків і т.д. (потрібно було створити алібі перебування на цій виставці на протязі тижня нашого клієнта). Ми враховуємо всі особливості наших клієнтів, а наш  колосальний досвід створить Вам якісне алібі.

Для початку роботи ви повинні зустрітися з нами й детально розповісти всі особливості ситуації, і яке алібі ви прагнули б одержати. Це дуже важливо. Вислухавши Вас, ми запропонуємо варіанти реалізації алібі й внесемо свої корективи, запропонувавши корективи з урахуванням нашого досвіду.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]